Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 166 cm |
| Krūšu līnija | 79 cm |
| Vidukļa līnija | 54 cm |
| Gūžas līnija | 82 cm |
| Plecu platums | 33 cm |
| Kāju garums | 85 cm |
| Rokas garums | 59 cm |
| Augšstilba līnija | 45 cm |
| Teļu līnija | 29 cm |
| Pēdu izmērs | 21 cm |
| Neto svars | 32 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.