Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 157 cm |
| Krūtis | 86 cm |
| Viduklis | 63 cm |
| Gurns | 98 cm |
| Rokas platums | 54 cm |
| Plecu platums | 35 cm |
| Kāju garums | 74 cm |
| Pēdas garums | 22 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 14 cm |
| Neto svars | 41 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.