apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 158 cm |
| Krūties linija | 85 cm |
| Liemens linija | 53 cm |
| Hip linija | 82 cm |
| Pečių plotis | 37 cm |
| Kojos ilgis | 75 cm |
| Rankos ilgis | 58 cm |
| Šlaunų linija | 43 cm |
| Blauzdos linija | 27 cm |
| Pėdų dydis | 21 cm |
| Grynas svoris | 34 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija










Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.