apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 163 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 85 cm |
| Po krūtine | 61 cm |
| Juosmuo | 55 cm |
| Klubas | 87 cm |
| Kojos | 80 cm |
| Pėda | 19 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Grynas svoris | 35 kg |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.