apibūdinimas
Apie ją
Mūsų vakuuminė sekso lėlė yra su seksualiu apatiniu trikotažu. Galite nuspręsti, ką dėvėti ant gražiai išpuoselėto kūno. Šis erotiškai atrodantis lėlių seksas yra puikus savaitgalio užsiėmimas. Nebijote vienatvės, o jūs esate savo pasaulio ekspertas. Atostogos su sekso lėle abyssrealdoll įmanomos ten, kur nereikia būti vienam.
Sekso lėlė „YouTube“ – vimeo turi daug žiūrovų, nes žmonės nori daugiau sužinoti, kaip elgtis su sekso lėlė „Infani“. Pirmoji sekso lėlė gėjų sulaukė didelio pasipriešinimo, tačiau sekso lėlė toli nuo to nuėjo. Dabar nami vientisa sekso lėlė ieškoma visame pasaulyje, nes matoma nauda.
Seksas su japoniška lėle suteikia daugybinių ejakuliacijų laisvę ir nėra apribotų pozicijų. Sekso lėlių pornografijos antraštė skirta žmonėms, kuriems anglų kalba nėra gimtoji. Čia pasirodo sekso lėlės garsas.
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 170cm D taurė |
| Grynas svoris | 40 kg |
| Biustas | 89 cm |
| Juosmuo | 57 cm |
| Klubas | 98 cm |
| Pečius | 36 cm |
| Ranka | 51 cm |
| Ranka | 15 cm |
| Kojos | 80 cm |
| Pėda | 20 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.