apibūdinimas
Apie ją
Sekso lėlių animacija nuėjo ilgą kelią nuo sekso lėlių animacinių filmų, kuriuos prisimenate. Dabar savo ekrane galite rasti seksualiausią sekso lėlę wm arba sekso berniuko lėlę, kuri žino, kaip pasitempti savo daiktus geriau nei bet kas kitas. Jei kada nors norėsite pritaikyti savo sekso lėlę, mes leidžiame jums sukurti savo svajonių sekso lėlę.
Tai Carrey, daugelio fantazijų Mai Shiranui sekso lėlė. Yra tiek daug priežasčių, kodėl sekso lėlė didelėmis krūtimis yra gerbėjų mėgstamiausia, tačiau daugeliui, kurie mėgsta sekso lėles, jos veidui suteikiama daug detalių. Ji yra tokia pat žavinga kaip meilės lėlės, kurios buvo įtrauktos į sekso lėlių brazzers kategorijoje, ir pakankamai juokinga, galbūt net daugiau! Europietiška sekso lėlė suteiks jums malonumą, kurio dar neragavote. Nuo jos odos pojūčio iki krūtų švelnumo – viskas nuo tiesiog prisilietimo prie šios meilės lėlės iki jos dulkinimo yra smagu. Kad viskas būtų ypač paprastesnė jums ir jūsų nugarai, ji turi pilną metalinį skeletą, kuris padeda judėti ir užimti įvairias pozas, kad jums patiktų.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 160 cm |
| Krūtinė | 90 cm |
| Juosmuo | 60 cm |
| Klubas | 95 cm |
| Pečius | 35 cm |
| Rankos ilgis | 60 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Grynas svoris | 37 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.