apibūdinimas
Apie ją
Kasdien matome jaunas gražuoles ir turi fantazijų, kaip būtų jų paragauti. Kai galvojate apie geriausią sekso lėlę, kurią galite įsigyti, kad patenkintumėte tuos jausmus ir smalsumą, nereikia žiūrėti toliau nei į nuostabias 157 cm ūgio nuostabias lėles. Šios visiškai patrauklios, tikroviškos japoniškos sekso lėlės – tai viskas, ko tikisi mergaitėje ir dar daugiau. Tai jūsų puiki sekso lėlė, „mano ponis“ meilės lėlė. Ji puikiai tinka tikroviškai sekso lėlių pornografijai, kiekvienas jos judesys ir žvilgsnis ne tik atrodys ir jausis kaip tikra, bet ir YRA tikras jausmas! Tai pati ragingiausia iš mielų sekso lėlių; ji nori, kad tu tampytum jai už plaukų ir gerai išdulkintum, o ji žiūri į tave tomis seksualiomis tamsiomis itin viliojančiomis akimis, kurios trukdys tau nuolat žiūrėti į jas. Tai viena realiausių parduodamų lėlių. Galite paglostyti jos šilkinius ilgus tamsius plaukus ir sakyti saldžius ar nešvankius žodžius, kol ji leis jums mėgautis abiem.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 157 cm |
| Biustas | 96 cm |
| Juosmuo | 64 cm |
| Klubas | 113 cm |
| Grynas svoris | 45 kg |
| Burnos gylis | 15 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.