apibūdinimas
Apie ją
Jei ieškote kokybiškų ir itin smagių seksualinių potyrių su mylimuoju, kuris yra saulėtas ir madingas, jums reikia šių 170 cm tikroviškų Lori lėlių! Nereikia bandyti šešėlinės pasimatymų programos ar net pornografijos, dulkinantis šią pigią meilės lėlę yra tikras jausmas, kad jums reikia tikrai pakilios ir linksmos nuotaikos. Įsidėjus į šias pigias meilės lėles, jokia kita smulkmena lauke jums nebus svarbi. Gundančios, tikroviškos sekso lėlės turi pūlingus, kurie tvirtai laikys jūsų penį, šils ir džiugins. Jei ieškote tos nuostabios patirties su jauna moterimi, išbandykite tikrovišką sekso lėlę, tokią kaip ji, kuriai rūpi tik linksmas ir mielas seksas su jumis! Šios parduodamos tikroviškos sekso lėlės yra pačios geriausios su nuostabiais spalvingais rožiniais plaukais ir užburiančiomis akimis, kurios stebės jus, kupinas aistros, kai nuvesite ją į orgazmą su geru seksu. Tokia gyvenimiška lėlė, kaip ji, verta daugiau nei milijonas kitų į gyvenimą panašių lėlių. Ji yra jūsų asmeninė tikroji lėlė ir jūs galite gauti šį mergaitės deimantą už prieinamą kainą.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 170 cm |
| Biustas | 72 cm |
| Juosmuo | 52 cm |
| Klubas | 88 cm |
| Grynas svoris | 37 kg |
| Burnos gylis | 15 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.