apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 162 cm |
| Krūties linija | 101 cm |
| Liemens linija | 67 cm |
| Hip linija | 106 cm |
| Pečių plotis | 36 cm |
| Kojos ilgis | 74 cm |
| Rankos ilgis | 62 cm |
| Šlaunų linija | 56 cm |
| Blauzdos linija | 34 cm |
| Pėdų dydis | 21 cm |
| Grynas svoris | 50 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija









Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.