apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Kūno dydis | 165cm D taurė |
| Grynas svoris | 35 kg |
| Pilna krūtinė | 81 cm |
| Po krūtine | 59 cm |
| Juosmuo | 55 cm |
| Klubas | 88 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Pečius | 31 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Išangės gylis | 15 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.