apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 165 cm |
| Krūtinė | 100 cm |
| Juosmuo | 77 cm |
| Klubas | 101 cm |
| Pečių plotis | 34 cm |
| Rankos ilgis | 52 cm |
| Rankos ilgis | 15 cm |
| Kojos ilgis | 77 cm |
| Šlaunų linija | 65 cm |
| Blauzdos linija | 36 cm |
| Pėdų dydis | 21 cm |
| Makšties gylis | 14 cm |
| Analinis gylis | 10 cm |
| Grynas svoris | 53 kg |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.