apibūdinimas
Apie ją
Gyvenimo kupinos meilės lėlės yra lėlės, kurios atrodo lygiai taip pat, kaip žmonės. Šios lėlės yra tikroviškiausios sekso lėlės rinkoje, o jų prisilietimas ir pojūtis sukels šiurpulius.
Mūsų afroamerikiečių gyvos lėlės išgarsėjo sekso lėlių pramonėje. Šios rudaodė lėlės yra itin tikroviškos, ne prastesnės ir vienos populiariausių lėlių rinkoje. Cowgirl lėlė yra viso dydžio lėlė. Ji yra su unikaliu korpusu, pagamintu iš aukštos kokybės silikoninės medžiagos. Ji turi vidutinio dydžio krūtinę, ji yra maža ir turi labai nuostabią figūrą.
Tai viena iš mūsų labiausiai rekomenduojamų lėlių, nes šios mielos lėlės ne tik parduodamos, bet ir pigios bei prieinamos. Mūsų afroamerikiečių gyvos lėlės yra vienos pigiausių parduodamų tikroviškų lėlių. Jie puikiai bendrauja, puikiai tinka lovoje, taip pat yra gerai įdegusios lėlės. Šie
yra aukštos kokybės lėlės, todėl turėtumėte jas įsigyti, ypač jei norite patirti malonių įspūdžių. Taip pat leidžiame pristatyti į visas pasaulio šalis, o mūsų lėlės atkeliauja į kitas šalis užtrunka apie 5 dienas.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 166 cm |
| Krūties linija | 88 cm |
| Liemens linija | 56 cm |
| Hip linija | 90 cm |
| Pečių plotis | 38 cm |
| Rankos ilgis | 66 cm |
| Kojos ilgis | 104 cm |
| Pėdų dydis | 22 cm |
| Šlaunų linija | 46 cm |
| Blauzdos linija | 30 cm |
| Grynas svoris | 39,5 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.