apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Kūno dydis | 175 cm B puodelis |
| Grynas svoris | 38 kg |
| Pilna krūtinė | 77 cm |
| Po krūtine | 64 cm |
| Juosmuo | 55 cm |
| Klubas | 88 cm |
| Pėdos ilgis | 20 cm |
| Pečius | 35 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Išangės gylis | 15 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.