apibūdinimas
Apie ją
Įsitraukimas į sekso lėlių tiekėjo žaidimą – pagrindinė sekso lėlė yra atsakymas. Būdamas šio produkto rinkodaros specialistas, esu tikras, kad mūsų produktas yra unikaliausias tarp kitų. Lėlės pagamintos iš silikoninės medžiagos ir sukurtos taip, kad atrodytų lygiai kaip žmogus. Šios sekso lėlės yra tos, kurios garantuoja jūsų klientams pasitenkinimą, kurio jie tikisi iš jūsų, ir jie sugrįš dar daugiau. Tobula simuliacija yra mūsų kruopštaus darbo, tikroviškų judesių, išraiškų ir intymumo rezultatas. Esame ne mažesni, nei mūsų klientai tikėtųsi. Suteikus slaptą paketą, tapti mūsų elementarių sekso lėlių tiekėju yra vienas žingsnis. Kurkite naujoves savo verslui šiandien naudodami pasaulį keičiantį produktą!
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 158 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 80 cm |
| Po krūtine | 65 cm |
| Juosmuo | 50 cm |
| Klubas | 80 cm |
| Kojos | 78 cm |
| Pėda | 19 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Grynas svoris | 30 kg |
Lėlių galerija

























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.