apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Kūno dydis | 162cm B-puodelis |
| Grynas svoris | 42 kg |
| Pilna krūtinė | 88 cm |
| Po krūtine | 76 cm |
| Juosmuo | 66 cm |
| Klubas | 91 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Pečius | 40 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Išangės gylis | 15 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
Lėlių galerija








































































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.