apibūdinimas
Apie ją
Sekso lėlė genie pristato vieną geriausių sekso lėlių vyrams, kokią šiandien rasite. Jos tikroviški veido bruožai su ranka pieštais bruožais yra mirtini, ši seksuali lėlė yra žvilgsnis. Delno dydžio B puodelio krūtys ir žvalūs speneliai – ši raudonplaukė lėlė yra gražuolė, žiūrinti į bet ką – nuo lėlės pūlingo iki gražių akių.
Ši ištverminga raudonplaukė, pasižyminti tikroviškomis lėlėmis, turi tobulai apvalų užpakalį ir tankios tekstūros pūlingą, minkštą ir patrauklią.
Pagaminta iš kieto TPE, šią meilės lėlę lengva valyti, nes ji neišsiskiria aliejaus, kaip ir kitos neapdorotos TPE lėlės. Sutvirtinta lanksčiu plieniniu skeletu, ši suaugusiųjų meilės lėlė gali judinti rankas, pėdas, galvą ir net kulkšnis, todėl gali susikurti kiekvieną sekso pozą iš visų jūsų lėlės fantazijų.
Būdama 140 cm ūgio, ši VIP lėlė jaučiasi kaip sušikta su tikru asmeniu, o dėl įvairovės asilas veikia taip pat gerai, kaip ir analinio sekso lėlė, su briaunomis ir tekstūra, kad jūsų malonumas. Ši pigi meilės lėlė puikiai tinka pradedantiesiems ir pažengusiems žinovams.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 158 cm |
| Krūtinė | 82 cm |
| Juosmuo | 44 cm |
| Klubas | 80 cm |
| Kojos ilgis | 85 cm |
| Pėdos ilgis | 19 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Grynas svoris | 30 kg |
Lėlių galerija










Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.