apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 168 cm |
| Krūtinė | 95 cm |
| Juosmuo | 61 cm |
| Klubas | 98 cm |
| Pečių plotis | 36 cm |
| Rankos ilgis | 68 cm |
| Rankos ilgis | 16 cm |
| Kojos ilgis | 97 cm |
| Šlaunų linija | 57 cm |
| Blauzdos linija | 33 cm |
| Pėdų dydis | 19 cm |
| Burnos gylis | 10 cm |
| Makšties gylis | 14 cm |
| Analinis gylis | 10 cm |
| Grynas svoris | 44,8 kg |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.