apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 157 cm |
| Biustas | 86 cm |
| Juosmuo | 63 cm |
| Klubas | 98 cm |
| Rankenos plotis | 54 cm |
| Pečių plotis | 35 cm |
| Kojos ilgis | 74 cm |
| Pėdos ilgis | 22 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 14 cm |
| Grynas svoris | 41 kg |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.