apibūdinimas
Apie ją
Misa yra viena iš mūsų aukštos kokybės amerikietiškų silikoninių lėlių, pasižyminčių geriausiomis kokybės savybėmis ir tikroviškomis visų dalių tekstūromis. Tai reiškia, kad ši viso dydžio silikoninė meilės lėlė turi viską, ko reikia, kad kiekvieną kartą patirtumėte puikią patirtį. Dėl savo natūralaus dydžio matmenų, suteikiančių visoms jos dalims tikroviškiausią ir detaliausią išvaizdą, Misa kiekvieną kartą užtikrins jūsų didžiausią pasitenkinimą.
Be to, Misa pasižymi seksualiomis moteriškomis geriausios kokybės silikoninės lėlės lėlėmis. Taigi su šia besipurškiančia sekso lėlės pūlinga mėgausitės tikroviškos tekstūros, briaunotu sandarumu, kuris kiekvieną kartą tikrai liks visiškai patenkintas.
Be to, ši geismo lėlė puikiai papildys jūsų miegamąjį ir visada patenkins jūsų seksualinius potraukius. Dėl jos seksualių, švelnių, sultingų krūtų ir kreivos, šokinėjančios didelės grobio, jūsų rankos bus taip pat smagios, kaip ir gaidys, tyrinėdamos šią geidulingą lėlę.
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 160 cm |
| Krūtinė | 98 cm |
| Po krūtine | 70 cm |
| Juosmuo | 66 cm |
| Klubas | 105 cm |
| Rankos ilgis | 64 cm |
| Pečių plotis | 40 cm |
| Blauzdos linija | 37 cm |
| Šlaunų linija | 56 cm |
| Kojos ilgis | 74 cm |
| Pėdų dydis | 22 cm |
| Burnos gylis (tik minkšta galva) | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 46 kg |
Lėlių galerija
![]()
























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.