apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 162 cm |
| Biustas | 95 cm |
| Juosmuo | 62 cm |
| Klubas | 100 cm |
| Rankenos plotis | 64 cm |
| Pečių plotis | 36 cm |
| Kojos ilgis | 85 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 14 cm |
| Grynas svoris | 41 kg |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.