apibūdinimas
Apie ją
Atėjo laikas sutikti naujus malonumo ir erotinių potyrių lygius – virtualią sekso lėlę 3D, manga sexdoll, krystal starfox sexdoll. Šios unikalios lėlės yra fantastiškos ir atkurtos pagal naujausią meno lygį, kuris leis jums atverti akis. Kiekvienas jo aspektas yra specialiai pagamintas iki mažiausio laipsnio; silikoninis dangtelis yra minkštas ir nepriekaištingas, o veidai nudažyti puikiai.
Išbandykite visiškai naują atvirų dalykų pasaulį, kurį siūlo mūsų virtualios merginos, nes jas galima sukurti pagal jūsų poreikius. Šis žaidimas siūlo beveik neribotą skaičių galimybių, susijusių su pageidaujamu kūno tipu, plaukų spalva ir ilgiu, akių spalva ir net savo svajonių draugo drabužiais.
Mes įtraukiame drastiškus dizaino pakeitimus, siekdami užtikrinti didesnį komfortą ir lankstumą naudojimo metu. Patirkite aukščiausią pasitenkinimo dorybę su mūsų virtualiomis sekso lėlėmis šiandien.
Matmenys
| Medžiaga | TPE galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 157cm C-puodelis |
| Pečius | 32 cm |
| Viršutinė krūtinė | 78 cm |
| Apatinė krūtinė | 62 cm |
| Juosmuo | 56 cm |
| Klubas | 80 cm |
| Šlaunies apimtis | 43 cm |
| Blauzdas Girtas | 29 cm |
| Kojos ilgis | 84 cm |
| Pėdų ilgis | 21,5 cm |
| Grynas svoris | 29,8 kg |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.