Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 165 cm mínusz |
| Breast Line | 75 cm |
| Derékvonal | 64 cm |
| Hip Line | 89 cm |
| Kar hosszúság | 66 cm |
| Vállszélesség | 36 cm |
| Borjú vonal | 29 cm |
| Comb vonal | 45,5 cm |
| Láb hossz | 82 cm |
| Lábméret | 23 cm |
| Nettó tömeg | 35 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.