Leírás
Róla
A szerelmes babák különböző formájú és méretűek. A legtöbb ember szerint a legkedveltebbek a nagy zsákmányos szexbabák és a japán animációs babák. Mindkettő más-más résre és más-más közönségre szolgál. A nagy zsákmányos szexbaba egy hosszú hajú szexbaba, kis mellekkel is rendelkezik, és úgy néz ki, mint egy fiatal tinédzser. Ezek a szexbabák nagyon jópofák.
A japán animációs szexbabák pornóbabák, amelyek témái az animációk szerint vannak. Ezek a babák tetszőleges animációs karakterhez szabhatók. Ezek a babák nagyon népszerűek az anime világában. A japán szexbabák és a nagy zsákmánybabák drága szexbabák. Kicsit drágábbak, mint a normál felrobbantható babák, mert nagyon széles testreszabható lehetőséggel rendelkeznek. Kiválaszthatja, hogyan nézzen ki mindkét baba.
Azonban a japán szexbabának van a legjobb szexbabája. Használt szexbabákat kedvezményes áron lehet megvásárolni, de mindenképpen ellenőrizni kell a használatot.
Csak győződjön meg arról, hogy a babát megfelelően használták-e, és a használat mértékét.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 159 cm |
| Mell | 86 cm |
| Derék | 64 cm |
| Csípő | 103 cm |
| Nettó tömeg | 46 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 22 cm |
| Anális mélység | 18 cm |
Baba Galéria















Vélemények
Még nincsenek értékelések.