Leírás
Róla
A szexbabáról készült videók nem tesznek igazat, de szeretnénk megmutatni kedvenc anya szexbabánkat. Ez a menyecske az egyik legjobb igazi babapuci, amit csak találhatsz, és szívesen elmesélünk róla mindent.
Sok japán szexbabás pornóvideóban szerepelnek nagy mellszoború szerelmi babák és kisebbek is, de soha nincs régebbi baba, ezért bemutatjuk Önnek kedvenc MILF szexbabánkat, Gilliant.
Lehet, hogy ez az ősz hajú igazi szexbaba idősebb, de minden vonása fiatalos a tökéletességig. Vékony szemöldöke, ragyogó szeme és telt ajkai mind-mind szórakoztató nézni, de ez még jobb lesz. A nagy mellszoború, kibaszott szilikon szexbabák mindig szórakoztatóak, de ha rajongsz a nagy mellekért és a rózsaszín mellbimbókért, ezek az F-csészék tökéletesek az Ön számára.
Sok pornóvideóban szerepel, és a legjobb babaként hirdették igazi szexbabapornóhoz, és mi is látjuk, miért. Rendben van a valódi babás szexjátékokkal, és nem bánja az ostort vagy néhány nyakkendőt. Tökéletes rózsaszín puncija vár rád, és alig várja, hogy megbaszd. Csak vigye magával a vízbázisú síkosítót.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 158 cm |
| Mellbőség | 80 cm |
| Derék | 56 cm |
| Csípő | 83 cm |
| Váll | 32 cm |
| Kar | 50 cm |
| Láb | 83 cm |
| Láb | 19 cm |
| Nettó tömeg | 33 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.