Leírás
Róla
Eleged van abból, hogy magányosnak érzed magad, és senki sem töltheti veled a hideg éjszakákat? Nézze meg ezt a kiváló Savanna szexbabát, az egyik legjobb olcsó teljes méretű szexbabát. A vezető kövér szexbaba gyárból származik ez a nagyon várt keresztény szexbaba nézet. Szexbaba karjainak minősége sokkal jobb, mint Lucy baba szexvideója.
Csakúgy, mint egy szexi nővér szexbabává, a Savannát is úgy tervezték, hogy a legnagyobb elégedettséget nyújtsa. Valósághű lyukai körülbelül 6,5 hüvelyk mélyek, nagyon puhák, és a legédesebb érzést adják, amikor behatolnak. Ez a tulajdonság az egyik legjobb szerelmes babává teszi.
Míg egy olyan kiváló minőségű ázsiai szexbaba, mint ő, nagyszerű egyéni felhasználók számára, Savanna nagyon sokoldalú, és jobban élvezhető páros szexbabaként, mert a megosztásban szeretet és vágy van.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 166 cm |
| Breast Line | 80 cm |
| Derékvonal | 57,5 cm |
| Hip Line | 87 cm |
| Vállszélesség | 38 cm |
| Kar hosszúság | 67 cm |
| Láb hossz | 104 cm |
| Lábméret | 21 cm |
| Comb vonal | 46 cm |
| Borjú vonal | 30 cm |
| Nettó tömeg | 37 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria
























































































Vélemények
Még nincsenek értékelések.