Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Testméret | 165 cm-es D-kupa |
| Nettó tömeg | 27,3 kg |
| Teljes mell | 79 cm |
| Mell alatt | 64 cm |
| Derék | 53 cm |
| Csípő | 94 cm |
| Lábhossz | 21 cm |
| Váll | 36 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Végbélnyílás mélysége | 15 cm |
| Orális mélység | 12 cm |
Baba Galéria





























Vélemények
Még nincsenek értékelések.