Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | Szilikon fej + TPE test |
| Magasság | 162 cm |
| Mellbőség | 95 cm |
| Derék | 62 cm |
| Csípő | 100 cm |
| Kar szélessége | 64 cm |
| Vállszélesség | 36 cm |
| Láb hossz | 85 cm |
| Lábhossz | 21 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 14 cm |
| Nettó tömeg | 41 kg |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.