Leírás
Róla
Mindenki fantasztikus testre vágyik, mindenki olyan testre vágyik, amelyik elfordítja a fejét, amikor elmegy mellette, de valószínűleg a legtöbb ember nem hajlandó beletenni az erőfeszítésbe.
Nos, kemény munka a tökéletes test keresése, amikor a test tulajdonosa nem hajlandó beletenni a munkát. De itt van egy fantasztikus test csak neked, ez a test tökéletes és egyedi marad, és nincs szükség több munkára, kivéve a szokásos takarítást.
Ez a valósághű Yuri szexbaba a tökéletes testű babád. Ez a szexi szexbaba dörömbölő és szexi testtel érkezik. Soha nem fáradna bele, hogy nézze.
Ha megkapod ezt a szexbabát, ráébredsz arra, hogy egy nagyszerű test mennyire mutatós lehet. Ez az élethű szexbaba nagyszerű szexuális vonzerőt áraszt, amely mindig feldobja a hangulatot. Ez a szilikon tömör szexbaba test fantasztikus és egyedülálló. Annyira édes kurva baba, és megosztja veled.
Képzeld el, hogy a kezed az egész testeden, a nyelved pedig ezt a tökéletes testet nyalogatja, hogy megkapja a hozzá tartozó fantasztikus ízt. Nem akarsz ezen a fantasztikus testű szerelmes babán aludni. Csak sétáljon be egy szexbaba boltba, és vegye fel ezt az aranyos babát, hogy élvezze csodálatos testét.
Méretek
| Anyag | Szilikon fej + TPE test |
| Magasság | 158 cm |
| Mell | 82 cm |
| Derék | 44 cm |
| Csípő | 80 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
| Nettó tömeg | 30 kg |
Baba Galéria













Vélemények
Még nincsenek értékelések.