Leírás
Róla
A legjobb szexbaba társaságot keresed, hogy egy igazi USA szexbabát szerezhess? Ha igen, ne keressen tovább. Ismerje meg a Rosemary szexbabát, egy igazi Patriotát. A szexbaba szerint aki nála jobban megtervez egy szexbabát, az egy álmot ad el neked, és egyet kell értenünk. Ez a részletes szexbaba egy álombaba – csak álmokban kell léteznie. A hatalmas zsákmány-szexbaba az egyik legnagyobb szamár szexbaba; egyik mecénásunk kérésére, amit teljesítettünk. Ez a tökéletes lány könnyedén válhat az Ön egyedi férfi szex babájává egy péniszbetét hozzáadásával, amely szintén elérhető oldalunkon.
Mivel szilikonból készült, nagyon könnyen tisztítható, és egy egyszerű szappannal és vízzel történő mosás könnyen megszabadítja a kórokozóktól, és felkészíti a következő használatra. A szilikon tapintásának köszönhetően pedig még a nagy melleinél is minden olyan valósághű, mint egy igazi nőnél. Egy kis vízbázisú síkosítóval, egy pornóvideóval a hangulat megteremtésére, és talán egy kis zenével, kibaszottul ez a szerelmes baba seggéjszaka, még az emberé is.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 160 cm |
| Mell | 83 cm |
| Derék | 60 cm |
| Csípő | 88 cm |
| Váll | 35 cm |
| Kar hosszúság | 60 cm |
| Lábhossz | 21 cm |
| Nettó tömeg | 40 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.