Leírás
Róla
Az elmúlt években egy új és igen nyálas tagot hoztunk a felnőtt szórakoztatás bajnokságába, ez pedig néhány szilikon baba, amelyek méretei dicsérendőek, és szexbaba készletekben kaphatók. Ezek az élő babák a legsűrűbb, kiváló minőségű szilikon anyagból készültek, hogy érezhető érzéki igazságot és némi természetességet adjanak. Valójában arra oktatták éveiket, hogy megalkossák ezeknek a gömbölyű babáknak az összes aspektusát, a szexi ívektől az ajkuk megjelenéséig.
Nem csak úgy néznek ki, mint valódi emberek, de számos, egymástól eltérő szabadságot biztosító tulajdonsággal is rendelkeznek, mint például a hajszín és a stílus. Jellemzőjük a könnyen hajlítható kötések és a ráhelyezett keretek, amelyek lehetővé teszik, hogy a babákat tetszés szerinti pozícióba helyezze.
Szerezzen melegebb szexuális vágyat, amit még soha életében nem érzett a valaha gyártott leglenyűgözőbb szilikon babakészletekkel! Rendelje meg őket, hogy szerezze be őket most, hogy amikor otthon van szabadidejében, megvalósíthassa minden fantáziáját.
Méretek
| Anyag | TPE fej + TPE test |
| Magasság | 160 cm-es D-pohár |
| Váll | 33 cm |
| Felső mell | 86 cm |
| Alsó mell | 58,5 cm |
| Derék | 53 cm |
| Csípő | 83 cm |
| Comb öv | 45,5 cm |
| Borjú Girth | 27,5 cm |
| Legnth | 85 cm |
| Lábhossz | 22 cm |
| Nettó tömeg | 33,5 kg |
| Szájmélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.