Opis
O njoj
How many masturbator sex dolls do you know that can heat up? There are more sex doll brothels than you know, and a lot of them have sex doll anime masturbators like this one. If you have never had sex with a robotic sex doll like this one, then merely looking at the lesb sex doll pictures will not prepare you for what is to come, in fact. You might be so startled that you end up on sex doll Hulu. You will love her so much that you will feel rage for every sex doll thrown off a roof ever. If your doll is anything like the other Xandra sex doll models, then you don’t even need the heat-up type sex doll upgrade because the doll knows just how to handle you and your pleasure even without that. The xxx big bits hentai sex doll knows exactly what to do to drive you over the edge.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Velicina tijela | 172 cm B-šalica |
| Neto težina | 39 kg |
| Puno poprsje | 79 cm |
| Ispod poprsja | 66 cm |
| Struk | 58 cm |
| Hip | 86 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Rame | 38 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.