Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Velicina tijela | F-šalica od 168 cm |
| Neto težina | 45 kg |
| Puno poprsje | 94 cm |
| Ispod poprsja | 67 cm |
| Struk | 58 cm |
| Hip | 98 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Rame | 41 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.