Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 167 cm |
| Linija grudi | 83 cm |
| Linija struka | 65 cm |
| Linija kukova | 89 cm |
| Širina ramena | 34 cm |
| Dužina noge | 78 cm |
| Duljina ruke | 63 cm |
| Linija bedara | 45 cm |
| Teleća linija | 31 cm |
| Veličina stopala | 21 cm |
| Neto težina | 40 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.