Opis
O njoj
Želite li lutku za žestoki seks? Odrasla ljubavna lutka koja izgleda kao prava i zna kako pokrenuti svoje tijelo i zadovoljiti vas? Pa, imamo skladnu lutku na prodaju i možete biti sigurni da zna sve trikove. Lutke za seks u virtualnoj stvarnosti više nisu tako zadovoljavajuće, pa zašto ne isprobati HD seks lutku koja će biti točno ispred vas za vrhunsko seksualno iskustvo?
Izrađena je od najkvalitetnijeg silikona, ali nije preskupa. Ona je seks lutka visoke klase, a ako kupujete ljubavne lutke, znate da je vrlo teško nabaviti visokokvalitetne ljubavne lutke poput nje.
Sve od njezine kose do ramena do haljine je visoke kvalitete, a budući da je tako zgodna lutka, uživat ćete gledati njezino lice čak i kad je ne ševite.
Ima odvojivu lutku macu koju možete izvaditi da je kasnije koristite ako ne želite dizati cijelu lutku, a budući da ima realnu težinu, savršena je za sve, od iskusnih do novih korisnika seks lutki. Njezin ugrađeni metalni kostur također joj pomaže da zauzme nekoliko poza kako bi vam dala bolje kutove dok je ševite u dupe ili macu.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 165 cm |
| Poprsje | 84 cm |
| Struk | 55 cm |
| Hip | 88 cm |
| Rame | 34 cm |
| Ruka | 55 cm |
| Noga | 89 cm |
| Noga | 19 cm |
| Neto težina | 36 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.