Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 153 cm |
| Poprsje | 88 cm |
| Dolje poprsje | 52 cm |
| Hip | 86 cm |
| Struk | 41 cm |
| Rame | 33 cm |
| Duljina ruke | 59 cm |
| ruka Dužina | 13 cm |
| Dužina noge | 78 cm |
| Oralno | 12 cm |
| Vaginalni | 15 cm |
| Anus | 14 cm |
| Dužina stopala | 20 cm |
| Opseg vrata | 26 cm |
| Neto težina | 31 KG |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.