Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Velicina tijela | D šalica 165 cm |
| Neto težina | 35 kg |
| Puno poprsje | 81 cm |
| Ispod poprsja | 59 cm |
| Struk | 55 cm |
| Hip | 88 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Rame | 31 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.