Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 150 cm |
| Poprsje | 72 cm |
| Struk | 52 cm |
| Hip | 79 cm |
| Širina ruke | 55 cm |
| Širina ramena | 32 cm |
| Dužina noge | 74,5 cm |
| Dužina stopala | 20 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 14 cm |
| Neto težina | 32 kg |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.