Opis
O njoj
Ovo je ljubavna lutka iz stvarnog života koja je osmišljena da uživate u seksu s ruskim lutkama. Zahvaljujući kombinaciji seksi dobrog izgleda i osjećaja poput mesa. Ova seks lutka strašna priča prava lutka ima najbolje karakteristike koje tražite u realističnoj ljubavnoj lutki. Stoga je ovo najbolja ljubavna lutka za sve vaše seksualne potrebe.
Nadalje, ova seks lutka ljubavna lutka iz pivske slavine vrlo je funkcionalna. To znači da je svaki centimetar tijela prave lutke za seks dizajniran tako da oponaša ljudsko tijelo. To znači da pravi seks odraslih s lutkama postaje tako impresivan.
Štoviše, ova hentaihaven cosplay seks lutka realističan je dodatak tvojoj stvarnoj kolekciji igračaka seks lutaka. Zahvaljujući visokoj razini izdržljivosti koju nosi čvrsta kvaliteta izrade. Stoga ovu kuću za seks lutke Nicki Minaj čini čudovištem savršenim seksualnim društvom.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | Integrirana glava od 170 cm |
| Poprsje | 102 cm |
| Struk | 68 cm |
| Hip | 92 cm |
| Ruka | 63 cm |
| Širina ramena | 43 cm |
| Dužina noge | 87 cm |
| Dužina stopala | 24 cm |
| Dužina penisa | 15 cm |
| Analna dubina | 20 cm |
| Neto težina | 47 kg |
Galerija lutaka
































































































Recenzije
Još nema recenzija.