Opis
O njoj
Naše realistične seksi ljubavne lutke dizajnirane su i izrađene od originalnih materijala koji su izdržljivi i dugotrajni. Ove seksi ljubavne lutke lijepo izgledaju i dolaze sa savršenim tijelom i srednje veličine. Ako maštate o jebeno seksi ljubavnim lutkama, onda biste se trebali odlučiti za ove realistične seks lutke jer vam pružaju pravu zabavu, a također imaju nevjerojatno tijelo, zavodljiv izgled i grudi srednje veličine. Pronalaženje odraslog seksualnog partnera može biti pomalo stresno i zato preporučujemo ove seks lutke u prirodnoj veličini za muškarce. One su najrealističnije seks lutke, a također su i fantastične seks lutke.
Imamo širok raspon različitih izbora između kojih možete birati, a naše realistične lutke za seks vrlo su lijepe, pristupačne i jedinstvene. Iskustvo koje dobiješ jebajući je ne može se usporediti ni s jednim drugim iskustvom, a ne samo da je najbolja seksualna partnerica, već nudi i najbolje društvo, a može dugo trajati ako se o njoj pravilno brineš.
Ako ste novi na tržištu seks lutaka ili ako još niste odlučili koju ćete lutku odabrati, predlažemo ove fantastične seks lutke.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 165 cm |
| Linija grudi | 80 cm |
| Linija struka | 57,5 cm |
| Linija kukova | 94 cm |
| Širina ramena | 34 cm |
| Duljina ruke | 67 cm |
| Dužina noge | 106 cm |
| Veličina stopala | 20 cm |
| Linija bedara | 52 cm |
| Teleća linija | 30 cm |
| Neto težina | 39,5 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka























































































Recenzije
Još nema recenzija.