Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Velicina tijela | D-šalica od 160 cm |
| Neto težina | 39 kg |
| Puno poprsje | 81 cm |
| Ispod poprsja | 63 cm |
| Struk | 60 cm |
| Hip | 98 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Rame | 33 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.