Opis
O njoj
Sjećate li se kada ste zadnji put od partnera dobili dugotrajni nemarni top? Ili uopće itko? Većina žena nije zainteresirana za to da vam se obruka ili da uzme svoj kurac u usta. Mnogi od njih – kada to učine – čine to nevoljko i rade ga užasno mnogo kraće nego što biste željeli.
Zato je lutka Melanie za vas. Najbolja lutka za jebanje na tržištu, čak i najbolje ocijenjena od strane kritičara, Melanie je spremna dati vam vrhunsku glavu na zahtjev, bilo kada.
Uz dugotrajnu bateriju, lutka Melanie omogućit će vam da uvježbate sve svoje snove o jebanju s lutkom dok se pripremate staviti svoj kurac u njezina savršena usta lutke za jebanje odraslih. Neumorna, ova savršena lutka za pušenje traje onoliko dugo koliko je potrebno da siđete, a pritom izgleda prekrasno.
Melanie je također lutka s malim grudima koja izgleda nešto više od 18 godina iu svojoj maloj odjeći za školarku izgleda kao nešto što je izašlo iz mokrog sna o realističnim lutkama za jebanje. Neumorna i s prilagodljivim ustima, ova seksi lutka za seks spremna je i voljna sliniti po tvom kurcu. Vau, vidi kako slini po tebi!
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 155 cm |
| Grudi | 73 cm |
| Struk | 56 cm |
| Hip | 77 cm |
| Dužina noge | 81 cm |
| Dužina stopala | 18 cm |
| Dubina vagine | 17 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Neto težina | 29 kg |
Galerija lutaka






















Recenzije
Još nema recenzija.