Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 169 cm |
| Grudi | 86 cm |
| Struk | 57 cm |
| Kukovi | 91 cm |
| Duljina ruke | 69 cm |
| Širina ramena | 34 cm |
| Calf Circum | 29 cm |
| Obim bedara | 47 cm |
| Dužina noge | 93 cm |
| Dužina stopala | 23 cm |
| Neto težina | 38 kg |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.