Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 168 cm |
| Linija grudi | 88 cm |
| Linija struka | 62 cm |
| Linija kukova | 96 cm |
| Duljina ruke | 71 cm |
| Širina ramena | 35 cm |
| Teleća linija | 32 cm |
| Linija bedara | 50 cm |
| Dužina noge | 92 cm |
| Veličina stopala | 23 cm |
| Neto težina | 40 kg |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.