Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 170 cm |
| Grudi | 80 cm |
| Struk | 68 cm |
| Hip | 90 cm |
| Širina ramena | 36 cm |
| Duljina ruke | 50 cm |
| Duljina ruke | 15 cm |
| Dužina noge | 80 cm |
| Linija bedara | 52 cm |
| Teleća linija | 33 cm |
| Veličina stopala | 21 cm |
| Oralna dubina | 10 cm |
| Dubina vagine | 14 cm |
| Analna dubina | 10 cm |
| Neto težina | 42 KG |
Galerija lutaka






















Recenzije
Još nema recenzija.