Opis
O njoj
Najnovija seks lutka u gradu je nizozemska lutka supruga. Ove lutke imaju tijelo boginje, nevin izgled i slatko lice. Ona ne treba puno učiniti prije nego što vas uspije oraspoložiti. Već sada izgleda seksualno privlačno, a također izgleda savršeno u različitim kombinacijama.
Ova najnovija seks lutka je seks lutka s malim grudima. Lako vam je zgrabiti njezinu dojku dok je gurate straga ili je možete samo milovati i igrati se s njom dok ležite na krevetu.
Ove lutke su jeftine. Pomislili biste da kupujete besplatnu lutku za jebanje. I ne morate brinuti gdje ćete je spremiti. Njezine male grudi i druge značajke omogućuju vam da je lako sklonite daleko od očiju javnosti. Možete je držati u ormariću, ormaru, ispod kreveta ili je jednostavno ostaviti da seksi na vašem krevetu.
Seks lutka s malim grudima je visokokvalitetna seks lutka, a također je i ljubavna lutka po narudžbi. Možete je prilagoditi svojim željama i možete promijeniti bilo koju njezinu značajku. Kad ste u nedoumici, nabavite visokokvalitetnu seks lutku s malim grudima.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 165 cm |
| Linija grudi | 67 cm |
| Linija struka | 54 cm |
| Linija kukova | 94 cm |
| Širina ramena | 29 cm |
| Duljina ruke | 67 cm |
| Dužina noge | 103 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Linija bedara | 48 cm |
| Teleća linija | 32 cm |
| Neto težina | 36 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka















Recenzije
Još nema recenzija.