Opis
O njoj
Let me present you Samantha – India’s number one Japanese adult sex doll that has been made for one primary purpose, and that is to satisfy your carnal needs and desires. Out of good stock and created by the most talented and professional builders, this smell-alike life-size doll has the most natural elements. Her skin is smooth and her figure, juicy and sensitive to the touch – every inch of her body has been designed as real as possible.
Looking forward to chalking out the most sensual moments, Samantha with life-like adjustability on every body part from the color of her hair to the size of her bust will allow you to create your
dream lady. Let the nymph of your dreams out and watch her react to being touched or moved around with so easily.
Samantha is not the average sex doll; she is an art that is waiting for its collector at our reliable store online. So why wait and delay your happiness? Let the beautiful Samantha accompany you now.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 164 cm |
| Grudi | 81 cm |
| Ispod grudi | 60 cm |
| Struk | 59 cm |
| Hip | 103 cm |
| Duljina ruke | 57 cm |
| Širina ramena | 38 cm |
| Teleća linija | 34 cm |
| Linija bedara | 56 cm |
| Dužina noge | 75 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Oralna dubina (samo meka glava) | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 42 kg |
Galerija lutaka









Recenzije
Još nema recenzija.