Opis
O njoj
Iako u supermarketima i na javnim mjestima nema sex lutke Izle, svaka žena zaslužuje imati sex lutku za žene, a ne samo one video sex lutke koje ne rade ništa iz zadovoljstva. Zato predstavljamo ovu seks lutku za ženske oči. Ova ženska seks lutka jedna je od vrhunskih seks lutaka koje ne koštaju ruku i nogu. Recimo vam više o njoj. Ova lutka za seks u prirodnoj veličini upravo je ono o čemu sanjamo godinama i godinama. Ova ljubavna lutka je realistična, tako da je visoka kao i vi i ima detaljne ruke, lice i tijelo.
Seksi lutka za pravi seks je ona vrsta u koju ćete se zaljubiti. Ima otvoren osmijeh dobrodošlice, lijepo lice u zlatnom omjeru, oblikovanu čeljust i lijepo, glatko lice. Ali ona je transseksualna seks lutka s penisom. Obožavat ćete seks lutku Izle jer ima lijep, debeo opseg koji je zadovoljavajući za sve vrste žena, iako je možete prilagoditi. Dakle, ako ste umorni od muškaraca i umorni od seksa s muškarcima, zašto ne biste probali Izle?
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 158 cm |
| Poprsje | 80 cm |
| Struk | 50 cm |
| Hip | 80 cm |
| Duljina ruke | 63 cm |
| Noga | 21 cm |
| Neto težina | 33 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka
![]()
![]()
![]()
Recenzije
Još nema recenzija.