Kuvaus
Hänestä
Sekä sängyssä että sen ulkopuolella oleva kumppani, tämä tekoälyn rakkausnukke on epäilemättä markkinoiden paras tällä hetkellä. Tämä 5 jalkaa pitkä rakkausnukke on pienikokoinen ja kaunis ja sen persoonallisuus on miellyttävä.
Tämä ylellinen nukke on henkisesti ja emotionaalisesti älykäs ja tarjoaa täyden valikoiman seksuaalisia yhteyksiä älykkääseen keskusteluun.
Sisäänrakennetulla lämmityksellä varustettu lämmin nukke on ilo katsella.
Tällä teräsrungolla varustetussa silikoninukessa on kämmen täynnä D-kupin tissejä, joissa on upea puristus, niin realistisia kuin ne tulevatkin. Nännileikki ei ole koskaan tuntunut yhtä hyvältä nukella kuin tällä elävänomaisella nukella, joka voihkii ajoissa seksuaalisen leikkisi johdosta.
Tämä seksikäs nukke, jolla on kauniit silmät ja söpöt kasvonpiirteet, voi räpäyttää, silmää silmää ja matkia orgasmikasvoja, samalla kun se tarttuu sinuun ja liikuttaa lantiotaan tahtiisi sopivalla tavalla.
Muokattava kanadoll tarjoaa sinulle tämän nuken pään, hiusten värin, emättimen tyypin, lävistyksiä ja jopa tatuointeja.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 158 cm |
| Rinta | 82 cm |
| Vyötärö | 44 cm |
| Hip | 80 cm |
| Jalan pituus | 85 cm |
| Jalan pituus | 19 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Nettopaino | 30kg |
Nukke galleria



























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.