Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 160cm D-kuppi |
| Nettopaino | 39 kg |
| Täysi rintakuva | 81 cm |
| Rinnan alla | 63 cm |
| Vyötärö | 60 cm |
| Hip | 98 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Olkapää | 33 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria




























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.