Kuvaus
Hänestä
How many Onahole sex dolls can you fuck to get you right like this movie real sex doll? The realistic BBW sex doll has quite a nice rack and is being duplicated right now as a new Amazon sex doll. The social sex doll rentals – or brothels – will not give you the new age sex doll experience you need. The 15000 real doll sex dolls do not compare so this men’s porn sex doll. The Fire emblem Camilla sex doll has a look about her such that you will not manage to tear your eyes away from her. You can try everything from peeing in your sex doll to other more risque things. Whatever it is you need to do to pursue your pleasure is definitely possible, and you can do so rest assured that her warm pussy feels just like that of an actual woman. Or perhaps, even slightly better.
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 164 cm |
| Rinta | 90 cm |
| Vyötärö | 62 cm |
| Hip | 105 cm |
| Olkapää | 39 cm |
| Jalan pituus | 82 cm |
| Käden pituus | 60 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Nettopaino | 43kg |
| Emättimen syvyys | 22 cm |
| Anal Depth | 18 cm |
Nukke galleria













































































Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.